Dnia 21.04.2026 roku już po raz kolejny w naszej szkole odbyła się Akcja Honorowego Oddawania Krwi. Nasi uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły jak zawsze nie zawiedli i licznie stawili się na sali, gdzie stacjonarnie zostały przygotowane 4 stanowiska do poboru krwi.
Dzięki Wam wspólnie zebraliśmy 15 litrów krwi!!!
Za ten najpiękniejszy dar humanitarny – oddawanie krwi, która ratuje życie niejednemu człowiekowi – wszystkim serdecznie dziękujemy. Pragniemy podkreślić, że jest to najpiękniejszy czyn, dowód wysokiego zaangażowania. Nie ma nic piękniejszego jak bezinteresowna pomoc bliźnim i umiejętne pochylanie się nad ludzkim cierpieniem.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich bezinteresowność i chęć niesienia pomocy!
Koordynator akcji: Agnieszka Figiel, Marlena Kiermas-Gruszka