WYDARZENIA

ZESPÓŁ SZKÓŁ im. Stanisława Mikołajczyka w Opatówku

W dniu 21 czerwca 2024 roku w Zespole Szkół im. Stanisława Mikołajczyka w Opatówku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024.
Uroczystość rozpoczęła się od powitania zgromadzonych gości przez panią wicedyrektor Sylwię Janiczak–Malewską. W swoim przemówieniu podkreśliła, jak ważny i owocny był mijający rok szkolny, dziękując nauczycielom za ich zaangażowanie oraz uczniom za ich wysiłek i osiągnięcia.

W dniach 4-7 czerwca 2024 r. odbyła się wycieczka szkolna klasy 3c z nauczycielkami  panią Marleną Kiermas-Gruszka oraz panią Iwoną Konopką-Kapitaniak do Karpacza i Pragi.

W pierwszym dniu po przyjeździe i zakwaterowaniu zwiedziliśmy Karpacz Górny i Karpacz Dolny. Odpoczęliśmy przy Dzikim Wodospadzie i podziwialiśmy piękno okolicy.
Drugiego dnia wyruszyliśmy z Karpacza do Pragi. Po drodze zobaczyliśmy skocznię mamucią w Harachowie.

W dniach 27-29 maja bieżącego roku, uczniowie klas IIeT oraz IVcT pod opieką nauczycieli: Sławomira Przybyłka oraz Rafała Mrozińskiego, wzięli udział w wycieczce do Krakowa. W ramach jej programu, odwiedzili: Wawel, krakowską starówkę, Sukiennice, Barbakan oraz Kopiec Kościuszki, gdzie co niektórzy mogli zmierzyć się ze swoim strachem przed wysokością ;), ale najważniejsze, że dali radę.