WYDARZENIA

ZESPÓŁ SZKÓŁ im. Stanisława Mikołajczyka w Opatówku

W dniu 24.11.2023r. w sali Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Henryka Melcera w Kaliszu odbyła się uroczysta gala z okazji 65-lecia honorowego krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża. W czasie uroczystości krwiodawcy odebrali odznaki: „Honorowy Dawca Zdrowia – Zasłużony dla Zdrowia Narodu”, „Zasłużony Dawca Krwi”, a także jubileuszowe medale za bezinteresowne wsparcie idei krwiodawstwa.

Wręczono także statuetki dla laureatów XX edycji Ogólnopolskiego Turnieju Szkół "Młoda Krew Ratuje Życie”. W  kategorii „Wskaźnik aktywności” na etapie okręgowym wśród szkół ponadpodstawowych:

  • I miejsce – Zespół Szkół Ekonomicznych w Kaliszu
  • II miejsce – Zespół Szkół im. Stanisława Mikołajczaka w Opatówku
  • III miejsce – Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Kaliszu

 

GRATULUJEMY!!!!!!