WYDARZENIA

ZESPÓŁ SZKÓŁ im. Stanisława Mikołajczyka w Opatówku

Życzymy wszystkim, aby rozpoczynające się wakacje były pełne niezapomnianych wrażeń, udanego i bezpiecznego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia, z każdej przygody, z każdego spotkania z interesującymi ludźmi. Odpoczywajcie w pełnym słońcu i przy ładnej pogodzie, nabierajcie sił i „ładujcie akumulatory”, ale z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Pracownikom szkoły i Nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń. Jednocześnie dziękujemy za cały rok szkolny 2022/2023.

Wierzymy, że wszyscy spotkamy się 4 września w szkole zdrowi, opaleni, wypoczęci i przede wszystkim pełni zapału do pracy w kolejnym roku szkolnym.

Dyrektor oraz Grono Pedagogiczne