Olimpiada statystyczna Drukuj Email
poniedziałek, 25 listopada 2019 10:30

W dniu 7.11.2019 r w naszej szkole po raz kolejny odbył się szkolny etap Olimpiady Statystycznej. Celem Olimpiady jest upowszechnianie wiedzy i rozwijanie umiejętności z zakresu statystyki w obszarze analiz społeczno-gospodarczych. W ramach trójstopniowej rywalizacji spośród uczestników zostanie wyłonione grono finalistów i laureatów. Do zmagań szkolnych zgłosiło się 19 uczniów naszej szkoły z klas :IVA, IVC oraz IIIC. Pierwsze miejsce zajął Kacper Wolny z klasy IVA, II miejsce Agnieszka Król również z klasy IVA, III miejsce Bartosz Cierlaczyk z klasy IIIC. Do etapu okręgowego zakwalifikowali się Kacper Wolny i Agnieszka Król. 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy natomiast Kacprowi i Agnieszce życzymy sukcesów    w następnym etapie.

                                                                                                                 Marlena Kiermas-Gruszka