Mistrzostwa Powiatu Kaliskiego Ziemskiego w Drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców Drukuj Email
piątek, 22 listopada 2019 08:19

Dnia 13 listopada 2019 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu Kaliskiego Ziemskiego w Drużynowym Tenisie stołowym w Liskowie.

Naszą szkołę reprezentowali: Arkadiusz Głuch, Mateusz Majerowicz, Miłosz Wawrzyniak, Mateusz Bażant, Natalia Kaźmierczak, Oliwia Zawiasa, Aleksandra Zduńska. Uczniowie grali w grach singlowych, a następnie razem w deblu. W czasie trwania turnieju panowała miła i przyjazna atmosfera, a rywalizacja przebiegała godnie z zasadami fair play.

Po zaciętej walce dziewczęta zajęły I miejsce, a chłopcy II miejsce.

Gratulujemy wygranej!!!!

                                                                      Agnieszka Figiel