Dzień Kobiet w "Ogrodniku" Drukuj Email
Wpisany przez DamianJakóbczak   
poniedziałek, 12 marca 2018 11:18

 

Międzynarodowy Dzień Kobiet obchodzony jest w wielu krajach i przypada w różnych terminach. W Europie w dniu 8 marca dziewczyny, kobiety obdarowywane są kwiatami lub drobnymi prezentami.

Uroczysta akademia z okazji Dnia Kobiet odbyła się 9 marca, kiedy to uczniowie pierwszych klas oczarowali swym śpiewem publiczność. Na scenie wystąpili uczniowie z klasy Ia i Ib , ukazując rolę kobiety na przestrzeni dziejów. Pięknie życzenia dla pań przekazali: Pan Jan Adam Kłysz – Wicestarosta Powiatu Kaliskiego, Pan Mieczysław Łuczak – Przewodniczący Rady Powiatu Kaliskiego oraz Pan Marek Janiak – Dyrektor Szkoły. Życzenia zostały przekazane na ręce Pani Jolanty Golickiej – Kierownika Biura Oświaty, Zdrowia, Sportu i Kultury w Starostwie Powiatowym w Kaliszu, Pani Darii Jurek – Dyrektor Powiatowej Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej w Opatówku, Pani Honoraty Mania – Przewodniczącej Rady Rodziców oraz zebranych pań.

Tradycyjnie w uroczystościach wzięli udział emerytowani pracownicy szkoły. 

 

Organizatorzy:
Wychowawcy klas pierwszych