Zakończyliśmy pierwszy etap inwestycji na terenie Zespołu Szkół im. Stanisława Mikołajczyka w Opatówku Drukuj Email
Wpisany przez DamianJakóbczak   
czwartek, 01 marca 2018 09:30

"Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania wiaty garażowej z przeznaczeniem na warsztaty kształcenia zawodowego oraz jej rozbudowa o kotłownię i pomieszczenia socjalne dla potrzeb funkcjonowania Zespołu Szkół im. Stanisława Mikołajczyka w Opatówku." - to nazwa projektu inwestycyjnego, jaki jest realizowany na terenie, "Ogrodnika".
Prace budowlane związane z dobudową nowych pomieszczeń sanitarno-biurowych i remont pomieszczeń warsztatowych zostały zakończone.

 Rozpoczynamy etap drugi. 

Na stronie BIP Starostwa Powiatowego w Kaliszu już wkrótce pojawią się zapytania ofertowe dotyczące wyposażenia w sprzęt biurowy, pracownie językowe, pracownie komputerowe, maszyny i narzędzia rolnicze dla naszych pracowni warsztatowych.

Dyrekcja szkoły, nauczyciele, a przede wszystkim uczniowie liczą na szybkie i owocne rozstrzygnięcie przetargów, bo już z niecierpliwością chcemy uczestniczyć w profesjonalnym kształceniu zawodowym.

         

                                                                                                    Kierownik Szkolenia Praktycznego

                                                                                                               Jarosław Kuczyński