Studniówka Drukuj Email
Wpisany przez DamianJakóbczak   
wtorek, 06 lutego 2018 12:55

Dokładnie 3 lutego 2018r. o godzinie 19.00 uczniowie klas czwartych Technikum w Zespole Szkół im. Stanisława Mikołajczyka w Opatówku spotkali się, aby sobotnio-niedzielną noc spędzić na swoim pierwszym dorosłym balu.

Przedstawiciele klas serdecznie powitali swoich rówieśników, nauczycieli, rodziców oraz zaproszonych gości. W imieniu rodziców maturzystów Pani Honorata Mania złożyła podziękowania nauczycielom i pracownikom szkoły.

Ta wyjątkowa noc rozpoczęła się wspaniale zatańczonym polonezem.

Młodzież na pierwszym balu prezentowała się niezwykle szykownie...

Cztery lata w szkolnych murach to tak niewiele a przecież pozostają w pamięci na całe życie. Czas dorastania ku dojrzałości ma w sobie niezaprzeczalny urok wspólnie przeżytych chwil, tych dobrych i tych złych.

 

 Wychowawcy klas czwartych