Wystawa pomologiczna Drukuj Email
czwartek, 20 października 2016 21:12

Dzień Edukacji Narodowej w każdej szkole jest dniem wyjątkowym. W tym dniu uczniowie wyrażają swoje podziękowania dla nauczycieli, którzy przez cały okres edukacji "wskazują" im drogę do wiedzy. W tym roku nasza szkoła gościła nauczycieli ze szkół Powiatu Kaliskiego oraz wielu znamienitych gości. Z tej okazji "Ogrodnik" wyglądał wyjątkowo. Na korytarzu parteru wykonano stoisko pomologiczne z jabłkami. Na wystawie zgomadzono około trzydziestu odmian, co było możliwe dzięki życzliwości partnera szkoły - firmie KALSAD,  rodziców naszych uczniów oraz słuchaczy Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych. Przy okazji ekspozycji goście mogli również spróbować owoców i ocenić ich walory smakowe według własnych upodobań. 

Wystawa została wykonana przez uczniów oraz nauczycieli - opiekunów Kółka ogrodnika.

Ciąg dalszy wystaw nasąpi, jeszcze w tym roku szkolnym.